Night Hawk Lillomarka 2019

Boys

Teams

team bib club runners
201 Nydalens SK Teodor Mo Hjelseth, Kasper Bakken Ulseth, Teodor Mo Hjelseth, Kasper Bakken Ulseth
202 Asker Skiklubb Jonas Myhr, Mikael Birkelund, Jonas Myhr, Mikael Birkelund
203 Fossum IF Sindre Vie Strisland, Eirik Vie Strisland, Sindre Vie Strisland, Eirik Vie Strisland
204 Elverum OK Mats Lindaas, Sander Tonjer Fingarsen, Mats Lindaas, Sander Tonjer Fingarsen
205 OL Tønsberg og omegn Lars Loftesnes Kaupang, Sindre Mathisen, Lars Loftesnes Kaupang, Sindre Mathisen
206 Fredrikstad SK Emil Husebye Aamodt, Sivert Poppe, Emil Husebye Aamodt, Sivert Poppe
207 Sturla, IF Magnus Skourup Rognebakke, Martin Kaiser, Martin Kaiser, Magnus Skourup Rognebakke
208 Oppsal Orientering Sigurd Rødnes, Anselm Reichenbach, Sigurd Rødnes, Anselm Reichenbach
209 Fredrikstad SK 3 Syver Strand Gulbrandsen, Sivert Finstad, Syver Strand Gulbrandsen, Sivert Finstad
210 OK Moss Sebastian Blomfeldt Unnerud, Sondre Ladim, Sebastian Blomfeldt Unnerud, Sondre Ladim
211 Asker Skiklubb 2 Jakob Rastad, Simen Aure Skogedal, Jakob Rastad, Simen Aure Skogedal
212 Asker Skiklubb 3 Emil Ruud Fossheim, Martin Johannessen Linnebo, Emil Ruud Fossheim, Martin Johannessen Linnebo
213 Kongsberg OL Johan Eger, Atle Nikolai Wøllo, Johan Eger, Atle Nikolai Wøllo
214 Nydalens SK 2 Rolf Andreas Berg, Axel Aalde, Rolf Andreas Berg, Axel Aalde
215 Nydalens SK 3 Elias Stubberud, Gaute Bergan, Elias Stubberud, Gaute Bergan
216 Nydalens SK 4 Vetle Frydenlund Norling, Per Noah Sommerhein, Vetle Frydenlund Norling, Per Noah Sommerhein
218 Oppsal Orientering 2 Marius E. Aamodt, Ask Olaussen, Marius E. Aamodt, Ask Olaussen
219 Oppsal Orientering 3 Sondre Olaussen, Christoffer Ånensen, Sondre Olaussen, Christoffer Ånensen
220 Oppsal Orientering 4 Henning Reichenbach, Jakob A. Gjedebo, Henning Reichenbach, Jakob A. Gjedebo
221 Bækkelagets SK Viktor Meland-Tangen, Jonas Fenne Ingierd, Viktor Meland-Tangen, Jonas Fenne Ingierd
222 Sturla, IF 2 Jens Wold, Henrik Kaiser, Jens Wold, Henrik Kaiser
223 Sandefjord OK Gabriel Gjone, Benjamin Gjone, Gabriel Gjone, Benjamin Gjone
224 Lillomarka OL 2 Torbjørn Lundeby, Nov Bar-Nathan, Torbjørn Lundeby, Nov Bar-Nathan
225 Lillomarka OL 3 Rasmus D. Eastwood, Leon Jørve Ingjer, Rasmus D. Eastwood, Leon Jørve Ingjer
226 Eiker OL Mathias Axelson, Amanda Axelson, Amanda Axelson, Mathias Axelson
227 Fossum IF 2 Birk Felland Sætnan, Børge Nilsen Berg, Birk Felland Sætnan, Børge Nilsen Berg
228 IL Koll Christian Fredrik Borg, Ole Gunnar Kleppa Madslien, Christian Fredrik Borg, Ole Gunnar Kleppa Madslien
229 Konnerud IL Mille Vasshaug Jægtvik, , ,
230 Kristiansand OK Trygve Børte Nomeland, Brage Takle, Trygve Børte Nomeland, Brage Takle
231 Lillomarka OL Eskil Brænden, Vebjørn Emil Blindheim, Eskil Brænden, Vebjørn Emil Blindheim
232 Varteig OL 2 Syver Strand Gulbrandsen, Henrik Julian Fontes Aarbu, Sivert Finstad, Henrik Julian Fontes Aarbu
233 Elverum OK 2 Gaute Lindaas, Jørgen Glorvigen, Jørgen Glorvigen, Jørgen Glorvigen
234 Lillomarka OL 4 Jonathan Woodhouse, Håkon Bogason, Jonathan Woodhouse, Håkon Bogason
235 Oppsal Orientering 5 Sigurd Hobøl, Oskar Mella, Oskar Mella, Sigurd Hobøl
236 OJura Elliot Dannecker, Ulysse Dannecker, Ulysse Dannecker, Ulysse Dannecker
237 IL Koll 2 Jonas Hicken, Tobias Tronbøl Lium, Jonas Hicken, Tobias Tronbøl Lium
238 Nydalens SK 5 Rasmus Mackenzie, Eskil Hafskjold, Rasmus Mackenzie, Eskil Hafskjold