Night Hawk Fet 2023

Girls - Sun, 20 Aug 2023 15:31:33

rankbibclubtotal timerunners
1 302 Nydalens SK 01:22:39 00:21:38 (F) Mathilde Rekkertbø Koren 00:21:47 (F) Helene Scheele 00:33:36 (F) Mathilde Rekkertbø Koren 00:27:21 (F) Helene Scheele
2 317 Idrettslaget Dyre Vaa 01:22:49 00:23:18 (F) Randi Fugleneb Aamand 00:22:14 (F) Sigrid Aamand 00:31:42 (F) Randi Fugleneb Aamand 00:28:21 (F) Sigrid Aamand
3 310 Sandefjord OK 01:27:40 00:27:52 (F) Daniella Gjone 00:21:41 (F) Anna Strøm Juliussen 00:34:45 (F) Daniella Gjone 00:28:09 (F) Anna Strøm Juliussen
4 301 Fredrikstad SK 01:31:39 00:22:08 (F) Jenny Danevad 00:29:51 (F) Hedvig Scheele Søyland 00:35:30 (F) Hedvig Scheele Søyland 00:30:10 (F) Jenny Danevad
5 309 Nydalens SK 2 01:34:19 00:25:31 (F) Live R. Løberg 00:25:33 (F) Helle S. Boldingh Debernard 00:32:32 (F) Live R. Løberg 00:36:15 (F) Helle S. Boldingh Debernard
6 318 Østmarka OK 01:34:35 00:28:44 (F) Mie Fosshaug Weinholdt 00:28:45 (F) Karoline Alvestad Bjørklund 00:30:46 (F) Mie Fosshaug Weinholdt 00:35:05 (F) Karoline Alvestad Bjørklund
7 316 Ringerike OL 01:35:11 00:23:37 (F) Elise Renard 00:28:02 (F) Oda Opseth 00:32:11 (F) Elise Renard 00:37:11 (F) Oda Opseth
8 312 Tyrving IL 01:36:58 00:25:53 (F) Silje Egeberg 00:25:43 (F) Wilma Stopar 00:35:27 (F) Silje Egeberg 00:35:43 (F) Wilma Stopar
9 324 Raumar Orientering 2 01:37:39 00:28:06 (F) Jenny Soma Slåstad 00:25:33 (F) Silje Taraldlien 00:39:19 (F) Jenny Soma Slåstad 00:31:31 (F) Silje Taraldlien
10 320 OK Lokomotiva Pardubice 01:37:45 00:29:49 (F) Katerina Sviglerova 00:29:47 (F) Tereza Ester Kamenicka 00:34:32 (F) Anna Kalacova 00:33:25 (F) Karolina Pipkova
11 304 Fredrikstad SK 2 01:38:43 00:29:35 (F) Ingrid Sofie Hox Brynildsen 00:32:15 (F) Malin Husebye Aamodt 00:34:30 (F) Malin Husebye Aamodt 00:33:18 (F) Ingrid Sofie Hox Brynildsen
12 313 Asker Skiklubb 01:42:26 00:29:50 (F) Pernille Hølås Mortensen 00:29:47 (F) Ingrid Hovdenak Espedal 00:35:48 (F) Pernille Hølås Mortensen 00:36:50 (F) Ingrid Hovdenak Espedal
13 303 Oppsal Orientering 01:42:31 00:30:18 (F) Tuva Berger Gjelstad 00:29:34 (F) Synne Syversen Gihle 00:35:37 (F) Tuva Berger Gjelstad 00:36:58 (F) Synne Syversen Gihle
14 325 UMKS Kwidzyn 2 01:42:38 00:30:01 (F) Amelia Kawecka 00:30:32 (F) Szafarewicz Katarzyna 00:35:14 (F) Amelia Kawecka 00:37:08 (F) Szafarewicz Katarzyna
15 323 Oppsal Orientering 2 02:00:11 00:34:30 (F) Josefine Steen-Utheim 00:34:35 (F) Ingeborg Lundtveit Eie 00:38:56 (F) Julia Malathi Brox Rayamajhi 00:46:43 (F) Josefine Steen-Utheim
16 306 Nydalens SK 4 02:00:19 00:34:35 (F) Ingrid Bakkehøi 00:34:28 (F) Ylva Smidt Nikolaisen 00:39:34 (F) Ingrid Bakkehøi 00:46:14 (F) Ylva Smidt Nikolaisen
17 307 Nydalens SK 3 02:00:56 00:34:29 (F) Ingeborg Rekkertbø Koren 00:34:27 (F) Mari Oraug Rygh 00:39:11 (F) Ingeborg Rekkertbø Koren 00:47:17 (F) Alma Rygh Holten
18 308 Eiker OL 2 02:01:10 00:34:32 (F) Nora Nathalie Elvekrok 00:34:48 (F) Nila Hilleren 00:39:05 (F) Nora Nathalie Elvekrok 00:47:25 (F) Nila Hilleren
19 322 Tyrving IL 2 02:01:52 00:31:17 (F) Juni Gjedrem 00:30:31 (F) Tiril Myklatun 00:42:42 (F) Juni Gjedrem 00:48:16 (F) Tiril Myklatun
20 326 Fossum IF 2 02:02:00 00:31:43 (F) Liv Borchgrevink Reinemo 00:31:45 (F) Vilde Høyer 00:42:16 (F) Liv Borchgrevink Reinemo 00:48:00 (F) Vilde Høyer
21 321 Mjøs-O 2 02:16:02 00:34:26 (F) Mari Sørlien Stenberg 00:34:29 (F) Maren Bleken Rud 00:44:28 (F) Maren Bleken Rud 00:57:07 (F) Mari Sørlien Stenberg
22 311 Mjøs-O 02:22:11 00:42:42 (F) Tiril Skedsmo 00:35:56 (F) Ulyana Kuznetsova 00:56:50 (F) Tiril Skedsmo 00:46:02 (F) Ulyana Kuznetsova
23 328 Oppsal Orientering 3 02:22:29 00:35:00 (F) Liv Keyser 00:34:42 (F) Marte Krohn Mørland 01:01:49 (F) Ingeborg Røhjell 00:45:49 (F) Liv Keyser
24 314 OL Toten-Troll 02:22:40 00:34:25 (F) Martine Engh Sagvold 00:32:31 (F) Margrethe Thirud 00:45:21 (F) Martine Engh Sagvold 01:03:51 (F) Margrethe Thirud
25 329 Eiker OL 3 03:07:02 00:31:23 (F) Martine Røkeberg 00:43:53 (F) Mari Gulliksen 01:00:03 (F) Martine Røkeberg 01:29:21 (F) Mari Gulliksen
26 330 Røyken OL 4 03:13:29 00:44:14 (F) Emma Eline Elvekrok 00:43:57 (F) Signe Drange Ruud 01:00:05 (F) Signe Drange Ruud 01:29:19 (F) Emma Eline Elvekrok
(27) 305 Fossum IF 01:12:50 00:34:48 (F) Silje Andresen Skotte 00:34:40 (F) Alida Hertzenberg 00:38:06 (F) Kristine Woldene
315 Raumar Orientering disq 00:29:23 (F) Eline Andrea Andersen 00:29:15 (F) Oline Soma Slåstad 00:32:55 (F) Oline Soma Slåstad disq (F) Eline Andrea Andersen
319 Eiker OL disq 00:30:12 (F) Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby 00:31:05 (F) Jenny Hovdenak Holmes disq (F) Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby 00:36:54 (F) Jenny Hovdenak Holmes
15:39:47